PARTNER STRATEGICZNY
FORTINET (NASDAQ: FTNT) zabezpiecza sieci, użytkowników i dane przed dynamicznie powstającymi i zmieniającymi się zagrożeniami. Jako światowy lider w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieciowego, FORTINET umożliwia zarówno prywatnym przedsiębiorstwom, jak i jednostkom administracji publicznej konsolidację i integrację autonomicznych technologii bez uszczerbku na ich wydajności. W przeciwieństwie do kosztownych, nieelastycznych i mało wydajnych rozwiązań alternatywnych, narzędzia FORTINET umożliwiają klientom czerpanie korzyści z wykorzystywania nowych technologii i możliwości biznesowych przy jednoczesnej ochronie kluczowych danych i treści.
PARTNERZY MERYTORYCZNI
Apius Technologies SA jest dynamicznie rozwijającą się firmą operującą na międzynarodowym rynku teleinformatycznym. Spółka powstała w 2011 roku i bardzo szybko zdobyła mocną pozycję w Polsce, szczególnie w obszarze nowoczesnych rozwiązań komunikacji IP oraz systemów bezpieczeństwa IT. Firma jest także obecna na zagranicznych rynkach usług informatycznych m.in. w Niemczech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, USA oraz na Węgrzech i Słowacji.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz komunikacji IP, wspomagających bezpieczny i stabilny rozwój biznesu. Realizujemy ją poprzez nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań i pomysłów, inwestycje w Zespół oraz tworzenie klimatu pracy, w którym kreatywność i otwartość na nowe wyzwania są najcenniejsze.

Nasz rozwój jest możliwy dzięki systematycznym inwestycjom w umacnianie kompetencji Zespołu oraz ciągłą rozbudowę zaplecza technologicznego. Każdego roku przeznaczamy znaczne środki finansowe (do 20% zysku) w działania rozwojowe, szczególnie w tworzenie nowych produktów i usług oraz wyposażenie specjalistycznych laboratoriów. Tylko w ten sposób możemy zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość na każdym etapie realizacji projektów oraz ciągle udoskonalać nasz warsztat.
Firma Arrow ECS to wyspecjalizowany dystrybutor produktów informatycznych oferujący rozwiązania i usługi klasy korporacyjnej z zakresu przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury programowej. Dzięki ścisłej współpracy z czołowymi producentami światowymi mamy możliwość oferowania innowacyjnych rozwiązań wzbogaconych o imponujący zakres usług eksperckich oraz szkoleń informatycznych. Spośród wielu dowodów uznania naszej pracy można wyróżnić fakt, iż nasza firma zależna Arrow ECS Services jest Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Citrix, EC-Council, NetApp, Symantec, Trend Micro i VMware.Dostarcza licencjonowane przez tych producentów szkolenia spełniające najwyższe standardy. Jest także partnerem edukacyjnym EMC, IBM i Oracle. W Arrow ECS Services zlokalizowane jest Oracle HUB (ISV Migration Center i Partner Academy), służące swoją pomocą partnerom Oracle.
Checkmarx (www.checkmarx.com) provides the best way for organizations to introduce security into their Software Development Lifecycle (SDLC). The product enables developers and auditors to easily scan un-compiled code in all major coding languages and identify its security vulnerabilities. With Checkmarx's CxSuite, auditors and developers have immediate access to the code analysis results and remediation advice. We provide user friendly, high productivity, flexible and accurate risk intelligence platform that ensures your application remains hacker-proof.
Checkmarx has been named a “Challenger” in Gartner’s 2014 AST Magic Quadrant and announced “Best Product in Application Security 2014” by Cyber Defense Magazine.
Clico Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem dostarczającym na rynek Polski i Europy Centralnej oraz Wschodniej rozwiązania do ochrony systemów i sieci komputerowych. Jesteśmy firmą ze 100% kapitałem polskim, biura naszej firmy zlokalizowane są w Krakowie, Warszawie i Katowicach oraz posiadamy nasze przedstawicielstwa w Rumunii, Serbii, Bułgarii i Chorwacji.

Działając nieprzerwanie od 25 lat, skutecznie wprowadzamy i promujemy unikalne produkty, których wiodącą pozycję w swoich segmentach sukcesywnie potwierdzają raporty niezależnych i szanowanych analityków rynku. Nasza oferta skierowane jest głównie do dużych firm sektora finansowego, publicznego i energetycznego. Jednak w szerokiej ofercie produktów w naszej dystrybucji posiadamy również rozwiązania adresowane do małych i średnich firmy oraz użytku domowego. Produkty te cechuje przystępność cenowa, prostata obsługi i użytkowania, wysoki standard ochrony oraz skuteczność działania.
FireEye jest liderem w zatrzymaniu występujących w dzisiejszych czasach zaawansowanych ataków cybernetycznych, w oparciu o produkty i usługi z Mandiant i nPulse, nabytych przez FireEye. Dzięki temu partnerstwu firma jest wiodącym w branży dostawcą ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami, posiada zdolność do znalezienia i powstrzymania ataków na każdym etapie ataku. Kiedy włamania są udane, połączenie inteligencji człowieka i technologii pomaga organizacjom wykryć zagrożenie i skutecznie im zapobiec, zanim cyberprzestępcy osiągną swój cel. FireEye ma ponad 2500 klientów w ponad 65 krajach, w tym ponad 150 z listy Fortune 500.
HP tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi, biznes i społeczeństwo. Jako największe na świecie przedsiębiorstwo z branży zaawansowanych technologii HP dostarcza szerokie portfolio produktów, obejmujące drukarki, komputery osobiste, oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną. Więcej informacji na temat HP można znaleźć pod adresem www.hp.com. Więcej informacji o HP, w tym łącza do kanałów RSS, można znaleźć pod adresem www.hp.com/hpinfo/newsroom
Firma IBM w 2011 r. obchodziła stulecie swojego istnienia. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne. W ogłoszonej strategii biznesowej firma kładzie nacisk na cloud computing, analitykę biznesową i Big Data, technologie mobilne oraz biznes społecznościowy. Na polskim rynku IBM działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Firma posiada w Polsce również szereg specjalistycznych centrów, takich jak Centrum Dostarczania Usług i Operacyjne Centrum Bezpieczeństwa we Wrocławiu, Centrum Dostarczania Usług w Katowicach, Laboratorium Oprogramowania i Centrum Usług Finansowo-Księgowych w Krakowie oraz Centrum Kompetencyjno-Wdrożeniowe w Gdańsku.
IBM współpracuje ściśle z klientami wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki: finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, energetycznego, motoryzacyjnego, administracji publicznej, rynku MSP i innych.
Imperva jest wiodącym dostawcą rozwiązań bezpieczeństwa chroniących krytyczne dane biznesowe i aplikacje w chmurze oraz Data Center. Założona w 2002 roku, cieszy się stałym rozwojem i sukcesem generującym $ 164 miliony dolarów w 2014 roku, z ponad 3.700 klientami i 300 partnerami w ponad 90 krajach na całym świecie.

Chronimy to, co najważniejsze
Imperva ma osobliwy cel: bronić Twoje kluczowe dane biznesowe i aplikacje przed cyber atakami i zagrożeniami wewnętrznymi. Nasze rozwiązania pozwalają Ci zidentyfikować aktywa i ryzyka z nimi związane, a następnie chronić najcenniejsze informacje, takie jak własność intelektualna, biznes plany, tajemnice handlowe, klientów i pracowników, informacje i dane, które każdego dnia przetwarza Twój biznes.

Jak to robimy
Bezpieczeństwo tradycyjne już nie wystarcza. Imperva chroni aplikacje w chmurze, strony internetowe, pliki, SharePoint, krytyczne systemy baz danych i repozytoria Big Data od ataków cybernetycznych, kradzieży i oszustw. Nasza technologia zapewnia widoczność dostępu do danych i wykorzystuje zaawansowaną klasyfikację klienta oraz śledzenie użytkownika.
Infoblox – upraszcza, automatyzuje i zarządza Infoblox jest liderem rynku systemów do automatyzacji zarządzania sieciami i ich kontroli. Dzięki rozwiązaniom do zarządzania adresami IP oraz serwerami DNS i DHCP jest w stanie zagwarantować firmom ciągłość biznesową, większą dostępność i zgodność z regulacjami prawnymi. Opatentował architekturę sieciową Infoblox Grid, która zwiększa możliwości rozproszenia usług w sieci, a przez to lepsze sprawowanie kontroli i zwiększenie dostępności infrastruktury. Dzięki technologii Infoblox GRID możliwe staje się zredukowanie kosztów inwestycyjnych i operacyjnych związanych z siecią o maks. 50%, poprawiając jednocześnie dostępność i wydajność aplikacji. Poprzez automatyzację dostarczania i zarządzania takimi usługami sieciowymi jak DNS, DHCP czy zarządzanie IP, użytkownicy rozwiązań Infoblox mogą konsolidować serwery i eliminować wrażliwe na popełnienie błędu zadania rekonfiguracji infrastruktury sieciowej. Rozwiązania Infoblox stosuje obecnie ponad 200 operatorów telekomunikacyjnych i prawie 7300 przedsiębiorstwo w 25 krajach na świecie.
Obecnie McAfee jest częścią Intel Security. Dzięki strategii Security Connected, innowacyjnemu podejściu do sprzętowego wsparcia rozwiązań oraz wyjątkowej sieci wykrywania zagrożeń Global Threat Intelligence Intel Security mocno koncentruje się na rozwoju zapobiegawczych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń i usług chroniących systemy, sieci oraz urządzenia mobilne, mających zastosowanie biznesowe i prywatne na całym świecie. Intel Security łączy w sobie doświadczenie i wiedzę firmy McAfee z innowacyjną i potwierdzoną wydajnością firmy Intel, aby bezpieczeństwo stało się kluczowym elementem każdego rozwiązania informatycznego na dowolnej platformie sprzętowej. Misją Intel Security jest zapewnienie każdemu użytkownikowi bezpieczeństwa pracy i poruszania się w cyfrowym świecie.
Palo Alto Networks™ to innowacyjny producent nowej generacji systemów zabezpieczeń opartej na polityce bezpieczeństwa bazującej na użytkownikach i granularnej kontroli używanych przez nich aplikacji oraz zawartości transmitowanej poprzez sieć przedsiębiorstwa.
Palo Alto Networks jest globalną organizacją składającą się z zespołów w obu Amerykach, regionie EMEA, Azji i Japonii. Zatrudnia ponad 2083 pracowników na całym świecie, obsługuję 22 500 klientów w ponad 120 krajach i zabezpiecza przed cyberprzedstępczością firmy z różnych dziedzin gospodarki. Wg ostatnich danych ponad 80 firm z listy Fortune 100 skorzystało z oferty Palo Alto Networks. Współpracuje z takimi elitarnymi przywódcami, jak VMware IT, Citrix, Splunk i Symantec.
Qualys, Inc. (NASDAQ: QLYS) is a pioneer and leading provider of cloud security and compliance solutions with over 6,700 customers in more than 100 countries, including a majority of each of the Forbes Global 100 and Fortune 100. The Qualys Cloud Platform and integrated suite of solutions help organizations simplify security operations and lower the cost of compliance by delivering critical security intelligence on demand and automating the full spectrum of auditing, compliance and protection for IT systems and web applications. Founded in 1999, Qualys has established strategic partnerships with leading managed service providers and consulting organizations including Accenture, Accuvant, BT, Cognizant Technology Solutions, Dell SecureWorks, Fujitsu, HCL Comnet, InfoSys, NTT, Tata Communications, Verizon and Wipro. The company is also a founding member of the Cloud Security Alliance (CSA) and the Council on CyberSecurity. For more information, please visitwww.qualys.com.
Quest Dystrybucja Sp. z o.o. – Value Added Dystrybutor oraz Partnera Wsparcia Technicznego firmy Dell Software w Polsce.

Od ponad 10-ciu lat oferujemy rozwiązania wspierające zarządzanie IT. Zajmujemy się zarówno sprzedażą licencji i odnowy asysty technicznej, jak i zapewniamy wsparcie w zakresie implementacji i wykorzystania oferowanego oprogramowania. Szeroki zakres funkcjonalności produktów Dell Software, a także specjalistyczna wiedza naszych pracowników pozwalają na udział w projektach integratorskich realizowanych przez największe organizacje w naszym kraju.
Zaufało nam już około tysiąca firm reprezentujących wszystkie sektory gospodarki, m.in. finansowy, telekomunikacyjny, energetyczny, przemysłowy oraz instytucje rządowe.

Wykorzystując łącznie ponad milion licencji produktów Dell Software nasi klienci otrzymują od nas wsparcie w realizacji najważniejszych projektów informatycznych i biznesowych w takich obszarach, jak zarządzanie bazami danych i infrastrukturą Microsoft, monitorowanie środowisk i kluczowych aplikacji, bezpieczeństwo informatyczne i zrządzanie dostępem, ochrona danych oraz zarządzanie wirtualizacją. W realizacji wymagań klientów na rynku polskim współpracujemy zarówno z dostawcami i producentami głównych platform systemowych, jak i największymi firmami integratorskimi.
Trend Micro Incorporated jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających środowiska przetwarzania w chmurze. Dzięki technologiom zabezpieczającym treści internetowe i systemom zarządzającym zagrożeniami firma tworzy bezpieczny świat wymiany informacji cyfrowych. Oferta Trend Micro skierowana jest do użytkowników indywidualnych i do przedsiębiorstw. Jako pionier w dziedzinie bezpieczeństwa serwerów z ponad 20-letnim doświadczeniem, firma zapewnia najlepsze na rynku zabezpieczenia klientów, serwerów i cloud computingu, dopasowane do potrzeb partnerów oraz odbiorców produktów i usług. Pozwalają one na szybsze powstrzymanie zagrożeń i chronią dane w środowiskach fizycznych, zwirtualizowanych i opartych na chmurze.
Produkty i usługi Trend Micro wykorzystują wiodącą, bazującą na technologii cloud computing infrastrukturę bezpieczeństwa Trend Micro™ Smart Protection Network™. Gwarantuje ona blokowanie zagrożeń tam, gdzie się pojawiają, czyli w Internecie. Za najwyższą jakość i niezawodność rozwiązań Trend Micro odpowiada zespół złożony z ponad tysiąca ekspertów w dziedzinie zagrożeń.
Firma Websense jest wiodącym na świecie dostawcą zintegrowanych systemów bezpieczeństwa Web, poczty elektronicznej oraz danych chroniąc ponad 42 miliony pracowników zatrudnionych w ponad 50 000 firm na całym świecie.

Firma Websense zyskała uznanie dostarczając rozwiązań zarządzania dostępem pracowników do Internetu. Wraz z popularyzacją Internetu oraz jego rozwojem, a w szczególności tym, co określamy mianem Web 2.0 Websense rozwijał swoje technologie migrując od URL filteringu w stronę systemu chroniącego przed złośliwym kodem oraz innymi zagrożeniami Web wprowadzając w środowisku u klienta technologie takie jak analiza zawartości i kategoryzacja stron internetowych w czasie rzeczywistym, antywirus oraz inspekcja SSL.

Dzięki temu klienci mogą bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw nowoczesnych technologii webowych. Oferta firmy Websense obejmuje również system ochrony poczty elektronicznej oraz poufnych informacji (DLP) pozwalając posiąść wiedzę oraz kontrolę nad tym jakie dane muszą być chronione przed wyciekiem oraz gdzie, jak również w jaki sposób mogą być używane i przesyłane. Rozwiązania firmy Websense doskonale wpasowują się w sieć o dowolnym rozmiarze, a oferta usług hostowanych pozwala zapewnić bezpieczeństwo bez konieczności instalowania ochrony w sieci stanowiąc ciekawą ofertę dla rozproszonych organizacji jak i dla dostawców usług.
SEVENET SA jest firmą z branży IT, zajmującą się od 1997 roku dostawą zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. Od czerwca 2011 r. akcje Spółki notowane są w Alternatywnym Systemie Obrotu rynku NewConnect.
Sevenet SA oferuje usługi związane z projektowaniem, wdrażaniem, konfiguracją i serwisowaniem rozwiązań w ramach następujących linii biznesowych:
• Dostęp do sieci – przewodowe i bezprzewodowe sieci teleinformatyczne oparte na protokole internetowym (IP),
• Systemy Komunikacji Biznesowej – systemy przeznaczone do nowoczesnej komunikacji biznesowej w relacjach B2B i B2C,
• Systemy Contact Center – zaawansowane platformy wykorzystywane do komunikacji z klientem, jak również usługi budowy aplikacji dedykowanych,
• Data Center (centrum danych i wirtualizacja) – rozwiązania serwerowe zarówno dla firm z sektora MSP, jak i dla dużych firm,
• Bezpieczeństwo danych – Sevenet SA oferuje rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na różnych poziomach, m.in. zapobiegające atakom hakerskim i kontrolujące dostęp do informacji.
Polityka firmy Sevenet S.A. zakłada partnerską współpracę, potwierdzoną przez liczne wysokopoziomowe certyfikaty, z wieloma podmiotami z sektora IT, m.in.: Cisco Systems, Huawei, Microsoft, Zoom International, F5, Palo Alto Networks, NetApp, Vmware.
Firma VOL Solutions należy do najściślejszej czołówki przedsiębiorstw branży IT. To młoda i dynamiczna spółka, która stawia na innowacyjne rozwiązania oraz nieustanny rozwój. Niezaprzeczalnym atutem firmy jest bogate zaplecze wiedzy i doświadczenia, które wsparte pasją, charakteryzuje działania firmy.

W swojej ofercie Vol Solutions posiada sprzęt oraz usługi z zakresu kompleksowej realizacji zadań związanych z centrami przetwarzania danych oraz sieciami teleinformatycznymi. Współpracuje z renomowanymi partnerami, światowymi liderami w zakresie sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu zapewnia najwyższej jakości usługi, najskuteczniejsze i - co równie ważne - sprawdzone rozwiązania. Dodatkowo jej działania cechuje elastyczność oraz otwartość, które wspierają efektywną realizację indywidualnych potrzeb każdego Klienta.
Vol Solutions należy do grupy kapitałowej VOL, której początki działalności przypadają na 1991 rok. Firma posiada centralę w Poznaniu oraz biuro terenowe w Warszawie.
Wisenet (Wise Networks Sp. z o.o.) jest jednym z wiodących system integratorów rozwiązań bezpieczeństwa IT na rynku Polskim. Od sześciu lat konsekwentnie budujemy pozycję kompetentnego, wysoce wyspecjalizowanego partnera służącego swoją wiedzą oraz doświadczeniem w doradzaniu i realizacji projektów dotyczących najważniejszych technologii ochrony informacji. Na przestrzeni czasu firma zrealizowała z sukcesem kluczowe wdrożenia dla firm i instytucji z rynku finansowego, telekomunikacyjnego, usług, publicznego oraz branży produkcyjnej. Wisenet jest partnerem handlowym wiodących producentów rozwiązań branży bezpieczeństwa IT.
Obok wdrożeń rozwiązań innym, równie ważnym, punktem na którym jesteśmy skoncentrowani są profesjonalne usługi z zakresu bezpieczeństwa. Rozwijamy i oferujemy nasze kompetencje pozwalające świadczyć doradztwo dotyczące obszaru działania naszej firmy oraz wszelkiego rodzaju wyspecjalizowane i profesjonalne usługi – w tym usługi dotyczące operacyjnych centrów bezpieczeństwa (SOC).
Zscaler zapewnia ochronę przed atakami i naruszeniami bezpieczeństwa danych ponad 15 milionom użytkowników reprezentującym ponad 5000 przedsiębiorstw i organizacji rządowych na całym świecie. Unikalna platforma Security-as-a-Service firmy Zscaler zapewnia bezpieczne i wydajne korzystanie z internetu przez każdego użytkownika, z dowolnego urządzenia i miejsca.

Na całym świecie Zscaler posiada ponad 100 centrów przetwarzania danych, zapewniając m.in. filtrowanie dostępu do internetu, pełną funkcjonalność NGFW, ochronę anti-malware, ochronę przed APT, funkcjonalność DLP, inspekcję SSL, threat intelligence, analizę behawioralną i sandboxing. Oferując platformę bezpieczeństwa, Zscaler jednocześnie pomaga klientom podnieść wydajność sieci, upraszczać architekturę i obniżyć koszty operacyjne.

Firmie zaufały już takie globalne firmy jak General Electric, Nestle i Schneider Electric, organizacje rządowe takie jak NATO czy publiczna służba zdrowia Wielkiej Brytanii, jak również tysiące firm średniej wielkości. Zscaler chroni użytkowników internetu w ponad 200 krajach na całym świecie.
MECENAS
Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com), jest największym producentem skupiającym się wyłącznie na systemów bezpieczeństwa, na całym świecie, oferuje wiodące rozwiązania w branży IT i chroni z niezrównaną skutecznością klientów przed cyberatakami w zakresie wykrywania złośliwego oprogramowania i innych zagrożeń. Check Point oferuje kompleksową ochronę każdych przedsiębiorstw, od wielkich sieci do urządzeń mobilnych, dostarczając poza tym najbardziej kompleksowe i intuicyjne zarządzanie infrastrukturą bezpieczeństwa. Check Point chroni ponad 100.000 organizacji różnej wielkości. Check Point, my zabezpieczamy przyszłość.
Contact Singapore is an alliance of the Singapore Economic Development Board and Ministry of Manpower. We engage overseas Singaporeans and global talent to work, invest and live in Singapore.

Contact Singapore actively links Singapore-based employers with professionals to support the growth of our key industries. We work with investors to realise their business and investment interests in Singapore.

For information on working, investing and living in Singapore, please visit www.contactsingapore.sg or contact our worldwide offices.

To apply for careers in Singapore, please visit our Contact Singapore Job Portal: www.contactsingapore.sg/jobs
Dealdone jest firmą oferującą bezpieczny i mobilny dostęp do dokumentów poufnych dla klientów biznesowych. Rozwiązania technologiczne bezpiecznego obiegu informacji i dokumentów poufnych oferowane są na potrzeby wybranych sektorów gospodarki w formie wirtualnych pokojów danych (Virtual Data Room) lub w postaci zindywidualizowanych platform dostosowanych do specyficznych potrzeb przedsiębiorstw.
Firma Cloud Labs, producent oprogramowania Ekran System, została założona w 2013 roku w Budapeszcie na Węgrzech, przez grupę doświadczonych specjalistów od zabezpieczeń cyfrowych. Zespół łączy badaczy oprogramowania, projektantów systemów bezpieczeństwa, wykwalifikowanych programistów i ekspertów zapewnienia jakości wokół wspólnej misji: tworzenia inspirujących, rozwiązujących problemy, kompaktowych rozwiązań dla rynku bezpieczeństwa IT.

Bajcsy Zsilinszky utca 19A, ep. 1/4
H-1065 Budapest, Hungary
Cloud Labs Kft.
RRC Poland to jedna z najprężniejszych i najdynamiczniej rozwijających się firm branży IT w Polsce. W 2013 r. dystrybutor został uhonorowany statuetką Gazeli Biznesu, którą wcześniej zdobywał już czterokrotnie (za lata 2004, 2005, 2006, 2010). Doskonałe wyniki, wyróżnienia oraz wysokie miejsce w rankingu potwierdzają dobitnie, że wypracowana przez firmę strategia – oparta na wartości dodanej, szeroko pojętym wsparciu i edukacji partnerów – zapewnia nie tylko dynamiczny ale i stabilny rozwój nawet w trudnym okresie dekoniunktury.

RRC Group powstała w 1992 roku. Jest obecnie jednym z największych dostawców produktów sieciowych i telekomunikacyjnych w krajach Europy Środkowej i Wschodniej (CEE) oraz krajach Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP). Obszar działań RRC Group obejmuje dwa regiony: Region CCE (Central Eastern Europe) z centralą w Warszawie, obejmujący: Polskę, Republikę Czeską i Słowację, Rumunię, Serbię, Słowenię, Chorwację, Bułgarię i Węgry. Region CIS (Commonwealth of Independent States) z centralą w Moskwie, obejmujący obecne i byłe państwa członkowskie Wspólnoty Niepodległych Państw, w tym: Rosję, Armenię, Azerbejdżan, Białoruś, Gruzję, Kirgistan, Kazachstan, Ukrainę i Uzbekistan.

Współpraca z kluczowymi producentami

RRC Poland oferuje sprzęt i usługi takich producentów, jak: Allied Telesis, Avigilon, APC, Avaya, Check Point, Cisco Systems, Datalogic ADC, Datamax –O’Neil, Emerson Network Power, IBM Hardware, IBM Software, NEC, Motorola Solutions, Motorola Mobility, Psion, Dell SonicWALL, Websense, Zebra, ZyXEL, Xplore Technologies. Firmę RRC wyróżnia spośród obecnych dystrybutorów możliwość zapewnienia swoim klientom wartości dodanej, m.in. wsparcia przed i po sprzedaży, szkoleń, kampanii promocyjnych, homologacji i lokalizacji produktów, konsultacji technicznych, co ma kluczowe znaczenie dla konkurencyjności RRC na rynku.”
WSPÓŁPRACA
Clear Communication Group to działająca od 2010 roku firma doradztwa komunikacyjnego, która specjalizuje się w usługach z zakresu PR dla firm i instytucji rynku finansowego, komunikacji związanej z przekształceniami własnościowymi i dużymi zmianami w organizacjach, a także w komunikacji kryzysowej. Do tej pory firma zrealizowała ponad 30 projektów dla największych polskich banków, firm doradczych, kancelarii prawnych i firm technologicznych.

Konsultanci CCG posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów PR na rzecz podmiotów sektora publicznego i prywatnego. Współpracujemy z grupą specjalistów z zakresu komunikacji online, PR w mediach społecznościowych, CSR, sponsoringu, organizacji atrakcyjnych eventów korporacyjnych. Na stałe współpracujemy z instytutami badawczymi i domami mediowymi, które dostarczają precyzyjnej informacji o konsumpcji mediów w grupie docelowej klienta.
EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych. EY w Polsce to ponad 1600 ekspertów pracujących w 6 biurach: w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Według Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej" i „Parkietu" w 2014 roku byliśmy największą firmą świadczącą usługi profesjonalne w Polsce pod względem przychodów. Dowiedz się więcej na: www.ey.com/PL/pl/Home
ORGANIZATORZY
Firma specjalizująca się w tworzeniu spotkań biznesowych. Wydarzenia biznesowe traktuje jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami, a tak naprawdę tworzącymi je ludźmi. Zespół tworzących spółkę osób ma na swoim koncie ponad 100 różnych projektów i blisko 20 lat skumulowanego doświadczenia, dysponując bardzo unikalnym zestawem kompetencji i doświadczeń zebranych przez lata pracy nad biznesowymi spotkaniami w kontekście rynku i tematyki IT i telekomunikacji. Posiada kompetencje redakcyjne, analityczne oraz szeroką sieć networkingową wśród tzw. decison-makers i bardzo wiele budowanych przez lata relacji w świecie ICT.

Współpracuje z szeregiem instytucji, stowarzyszeń, organizacji, izb i innych podmiotów pomocnych i ważnych w realizacji spotkań biznesowych i wydawniczych. Mając kompetencje oraz zdolność do kompleksowej realizacji różnorodnych wydarzeń zapewnia firmom dotarcie do potencjalnego odbiorcy spotkania biznesowego oraz wsparcie przy tworzeniu formuły i programu merytorycznego oraz towarzyszących publikacji.
ISSA jest niezależną organizacją skupiającą profesjonalistów zajmujących się bezpieczeństwem informacji. Nie polityka i nie zyski ale etyka i fachowość członków oraz ich profesjonalne oddanie ochronie zasobów informacyjnych są siłą napędową ISSA. Przyłącz się do światowej sieci profesjonalistów związanych z bezpieczeństwem systemów informacyjnych.
PATRONI
Stowarzyszenie ISACA zostało zarejestrowane przez osoby, które dostrzegły potrzebę stworzenia jednego źródła informacji i wytycznych w rozwijającym się obszarze audytu mechanizmów kontrolnych dla systemów komputerowych. Obecnie, ISACA liczy ponad 115 000 członków i sympatyków na całym świecie.

Stowarzyszenie ISACA powstało w 1967, gdy niewielka grupa osób wykonujących podobną pracę – polegającą na audytach mechanizmów kontrolnych w systemach komputerowych, które w tamtym czasie stawały się coraz istotniejsze dla funkcjonowania ich firm – spotkała się, by omówić potrzebę stworzenia jednego źródła informacji i wytycznych w tej dziedzinie. W 1969 roku grupa formalnie zarejestrowała EDP Auditors Association (Stowarzyszenie audytorów EPD). W 1976 roku Stowarzyszenie powołało fundację edukacyjną, by podjąć szeroko zakrojony wysiłek badawczy zmierzający do poszerzenia wiedzy o nadzorze i kontroli IT oraz ich wartości. Stowarzyszenie znane wcześniej jako Information Systems Audit and Control Association (Stowarzyszenie ds. audytu i kontroli systemów informatycznych), obecnie używa jedynie akronimu ISACA, by zaznaczyć, że służy szerokiemu gronu osób zawodowo zajmujących się ogólnie pojętym nadzorem IT.
Stowarzyszenie audytu, kontroli i bezpieczeństwa systemów informacyjnych powstało w 2011 roku z inicjatywy członków ISACA z Małopolski i Śląska, a w lutym 2012 r. uzyskało afiliację jako ISACA Katowice Chapter. W wyniku intensywnego rozwoju w roku 2013 Chapter Support Committee przyznał ISACA Katowice nagrodę dla małego oddziału za osiągnięcie 42% wzrostu liczby członków – 2013 GROWTH AWARD WINNER for Small Chapter, która została wręczona prezesowi zarządu na międzynarodowej konferencji liderów ISACA w Las Vegas w 2014 r. Jednocześnie przekraczając liczbę stu członków ISACA Katowice przesunęła się do grupy Medium Chapters.
Celami Statutowymi Stowarzyszenia ISACA Katowice Chapter są:

1) promowanie wiedzy dotyczącej norm, standardów i dobrych praktyk zarządzania systemami informacyjnymi,

2) działalność edukacyjna i naukowa służąca podnoszeniu oraz rozwijaniu wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania, audytu i zapewnienia bezpieczeństwa systemów informacyjnych – w tym organizacja szkoleń przygotowujących na egzaminy umożliwiające uzyskanie prestiżowych certyfikatów CISA, CISM, CRISC, CGEIT

3) świadczenie usług opiniodawczych i doradczych w dziedzinie zarządzania, audytu i kontroli systemów informacyjnych oraz bezpieczeństwa informacji.
Więcej informacji na http://www.isaca.org/chapters8/Katowice/
OWASP (z ang. Open Web Application Security Project) – jest globalną fundacją non-profit, otwartą dla każdego, kto interesuje się zabezpieczeniami w oprogramowaniu. Główną ideą stowarzyszenia jest poprawa bezpieczeństwa aplikacji webowych i nie tylko. Organizacja działa na rzecz stworzenia swobodnie dostępnych artykułów, metodologii, dokumentacji, narzędzi i technologii.
Technology Risk & Information Security Wrocław to platforma umożliwiająca wymianę doświadczeń oraz budowę sieci kontaktów pomiędzy osobami zajmującymi się bezpieczeństwem informacji oraz zarządzaniem ryzykiem technologicznym we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Celem tej inicjawy jest dostarczanie wiedzy, a także promowanie najlepszych praktyk z zakresu ładu korporacyjnego, audytu procesów, audytów systemów teleinformatycznych, zarządzania ryzykiem oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji.
Technology Risk & Information Security Wrocław organizuje regularne spotkania i dyskusje w gronie profesjonalistów, współpracuje też z szeregiem instytucji, stowarzyszeń i organizacji, wspierając rozwój zawodowy swoich członków.
Więcej na https://www.linkedin.com/groups?gid=6706076

Zapraszamy do lektury raportu powstałego po konferencji „Advnced Threat Summit 2014”, w którym znajdziecie Państwo m.in. kilka inspirujących rozmów z naszymi prelegentami keynotes, podsumowanie dyskusji roundtables, fotoreportaż z konferencji. Mam nadzieję, że to będzie dla Państwa interesująca lektura. Kliknij tutaj aby pobrać raport.

Tagi konferencji: organizatorzy, ATS2015, zaawansowanymi atakami, Atak i Obrona, DDoS, Advanced Threat Summit, Advanced Threat, tematyką bezpieczeństwa ICT, przygotować firmę do obrony, zaawansowanych zagrożeniach w cyberprzestrzeni, bezpieczeństwa ICT, złożonych zagrożeń, CIO, CSO, CISO, bezpieczeństwa ICT w przedsiębiorstwie

Zobacz nasze konferencje: www.m2msummit.pl/ | www.petent20.pl | www.cybergov.pl