ORGANIZATORZY

Evention

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych na rynku ICT. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów ICT.

ISSA Polska

WSPÓŁRACA

Ministerstwo Cyfryzacji

Ministerstwo Cyfryzacji powstało na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2015 roku (w drodze przekształcenia dotychczasowego Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji). Rozporządzenie weszło w życie z dniem ogłoszenia, z mocą od dnia 16 listopada 2015 r.
Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 9 grudnia 2015 r. Minister Cyfryzacji kieruje działem administracji rządowej – informatyzacja.

PARTNER GENERALNY

FireEye

PARTNERZY STRATEGICZNI

Cisco

Cisco (NASDAQ: CSCO) to światowy lider technologiczny zapewniający działanie Internetu od 1984 r. Pracownicy, partnerzy i produkty Cisco pomagają społeczeństwom łączyć się w bezpieczny sposób i już dziś korzystać z cyfrowych możliwości jutra.

Fortinet

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Advatech

Akamai

Apius

Arrow

Barracuda

Checkmarx

What’s making your software essential to your business is also making it more dangerous. When software is everywhere, everything becomes an attack surface. Software exposure is the new unknown – and once you understand the full scale of the risk, you realize that securing your software takes more than a tool. That’s where Checkmarx comes in.

Comp

Comtegra

Deloitte

Fidelis Cybersecurity

Flowmon

Guardicore

HSBC

Huawei

IMNS Polska

Infoblox

IXEL

IXEL International SAS is a value-added distributor, we work with our clients and partners to achieve success by providing innovative solutions to ensure cyber security in every layer – from applications through LANs to the Modern Data Center and Cloud.
The broad portfolio of technology allows to cover all needs.

KPMG

Lexis Nexis Risk Solutions

Microsoft

NTT

Palo Alto

PwC

 

Qualys

Radware

Radware® (NASDAQ: RDWR), globalny lider w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa oraz dostarczania aplikacji dla środowisk fizyczncyh, chmurowy oraz software defined data center.
Wielokrotnie nagradzane portfolio produktów usprawnia działanie kluczowych aplikacji, zapewnia dostępność i ochronę krytycznych zasobów przedsiębiorstw na całym świecie. Rozwiązania Radware umożliwia ponad 12500 klientom korporacyjnym i operatorom na całym świecie szybkie dostosowanie się do wyzwań rynku, utrzymanie ciągłości biznesowej oraz osiągnięcie maksymalnej wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

RSA

Splunk

Splunk Inc. turns data into doing with the Data-to-Everything Platform. Splunk technology is designed to investigate, monitor, analyze and act on data at any scale. Our powerful platform and unique approach to data have empowered companies to improve service levels, reduce operations costs, mitigate risk, enhance DevOps collaboration and create new product and service offerings.

Symantec

Założona w 1982 r. Firma Symantec jest światowym liderem w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, zatrudniając ponad 11 000 pracowników w ponad 35 krajach. Posiadając jedną z największych na świecie bazę wiedzy na temat zagrożeń w cyberświecie, widzimy więcej i chronimy więcej klientów przed następną generacją ataków. Pomagamy firmom, rządom i osobom fizycznym zabezpieczyć najważniejsze dane w dowolnym miejscu.

T-Mobile Polska

Thales

Trafford IT

Trend Micro

Zscaler

MECENASI

3M

F-Secure

Greeneris

PATRON MERYTORYCZNY

Stowarzyszenie ISACA Warszawa

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA

Chmurowisko

CSO Council

PATRONI SPOŁECZNOŚCIOWI

Cloud Security Alliance Polska

Polski oddział Cloud Security Alliance jest stowarzyszeniem, które na główny cel swojego działania wybrał organizację spotkań, szkoleń, warsztatów i konferencji w tematyce bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem  w „chmurze” oraz prowadzenie badań i analiz w zakresie bezpieczeństwa przetwarzania danych w modelu „cloud computing”. Członkami Stowarzyszenia są ludzie w różny sposób związani z usługami w chmurze i z tego względu mający różny punkt widzenia na temat ich bezpieczeństwa. Są to m.in. eksperci w zakresie zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem informacji, prawnicy, przedstawiciele instytucji naukowych, pasjonaci oraz reprezentanci dostawców. Ta różnorodność sprawia, że CSA Polska jest platformą komunikacji pomiędzy stronami zaangażowanymi i zainteresowanymi bezpieczeństwem chmury oraz doskonałym miejscem do wymiany wiedzy oraz doświadczeń.

ISACA Katowice Chapter

(ISC)² CHAPTER POLAND

Stowarzyszenie Instytut Informatyki Śledczej

Technology Risk & Information Security Wrocław

Women in Technology

PATRONI MEDIALNI

CyberDefence24.pl

CyberDefence24.pl to wiodący polski portal poruszający problematykę cyberbezpieczeństwa i kryptologii odpowiadający na rosnące zainteresowanie dziedziną cybersecurity. Eksperci CyberDefence24 codziennie dostarczają unikalne treści: wiadomości, komentarze, raporty oraz pogłębione analizy dotyczące kluczowych aspektów technologicznych, gospodarczych, politycznych cyberbezpieczeństwa i kryptologii. Serwis CyberDefence24 stawia mocno na wielokanałową komunikację, w tym autorskie materiały wideo m.in. relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych, opinie menadżerów i specjalistów związanych z dziedziną cyberbezpieczeństwa. Całość uzupełniają rozmowy zagranicznych ekspertów i przedstawicieli sektora publicznego. Treści publikowane na CyberDefence24.pl skategoryzowane są problemowo (armia i służby, państwo i prawo, biznes i pieniądze, zagrożenia, produkty i technologie, ludzkie, szkolenia, historia), a przepływ treści z portali CyberDefence24.pl i Defence24.pl zapewnia efekt synergii informacyjnej.

DLP Expert

Sekurak

 

Zaufana Trzecia Strona

ZaufanaTrzeciaStrona to jeden z największych polskich serwisów poświęconych kwestiom bezpieczeństwa i prywatności. Codziennie opisujemy najnowsze zagrożenia czyhające na polskich internautów. Prowadzimy także szkolenia, zarówno techniczne, jak i uświadamiające oraz oferujemy raporty podsumowujące najważniejsze wydarzenia z obszaru bezpieczeństwa.